X
تبلیغات
پیکوفایل
رایتل
مهندسی شهرسازی
مهندسی شهرسازی ارشد مهندسی شهرسازی بازار کار شهرسازی 
طراحی سایت حرفه ای

اسامی دانشجویان نمونه کشوری سال تحصیلی 93-92 اعلام شد

خبرگزاری فارس: اسامی دانشجویان نمونه کشوری سال تحصیلی 93-92 اعلام شد

42 دانشجوی نمونه دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم و 25 دانشجوی دانشگاه‌های علوم پزشکی در مراسمی با حضور معاون اول رئیس جمهور تجلیل شدند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، در مراسمی با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از 42 دانشجوی نمونه دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم و 25 دانشجوی دانشگاه‌های علوم پزشکی تجلیل شدند.

اسامی دانشجویان نمونه کشوری دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم،تحقیقات و فناوری به شرح ذیل است:

در گروه کشاورزی و دامپزشکی اسامی برگزیدگان به ترتیب اسم، رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل عبارت است از:

در  مقطع دکترا سید محمدتقی غریب زاهدی – علوم و صنایع غذایی- تهران،

مهتاب ورآتشی- مهندسی علوم کشاورزی- تهران مقصود بشارتی- علوم دامی- تبریز

قاسم فرجانی کیش – دامپزشکی- شیراز، در مقطع کارشناسی ارشد

خلیل مینابی- منابع طبیعی شیلات- علوم دریایی خرمشهر

همچنین در گروه علوم انسانی اسامی برگزیدگان به ترتیب اسم، رشته تحصیلی ودانشگاه محل تحصیل عبارت است از در مقطع دکترا رضا شجیع- تربیت بدنی- تربیت مدرس

معصومه رشیدی – جغرافیا- اصفهان

مجید محمد شفیعی- مدیریت بازرگانی- اصفهان

مهدی باسخا- علوم اقتصادی- تربیت مدرس

محمد کارکنان نصرآبادی- علوم اجتماعی- علامه طباطبایی

شهلا سیمین- زبان انگلیسی- اصفهان

رضا حصارزاده- حسابداری- تربیت مدرس

محمدرضا رحمت- حقوق- آزاد اسلامی

زهرا جامه بزرگ- علوم تربیتی- علامه طباطبایی، در مقطع کارشناسی ارشد

حامد قاسمی ارگنه- راهنمایی و مشاوره- اصفهان امیرحسام بهروز- مدیریت بازرگانی- تهران

علی اکبر شیرکوند- اقتصاد و مدیریت- پیام نور

سهیل رجبی- علوم سیاسی- آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی واحد

خزائی- حقوق- بوعلی سینا

سروش صیفی- مترجمی زبان انگلیسی- شهرکرد

آناهیتا مهرپور- وانشناسی- شیراز

علی افروزه- تربیت بدنی- شهید بهشتی 

محمد امین صفری- تربیت بدنی- جهرم

در گروه هنر نیز فرزانه فرشید نیک در رشته پژوهش هنر از دانشگاه تربیت مدرس به عنوان برگزیده معرفی شد.

در گروه علوم پایه اسامی برگزیدگان به ترتیب اسم، رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل عبارت است از: در مقطع دکتری پویان مهربان جوبونی – زیست‌شناسی- گلستان

مهدی تقوی زاهد کلائی- شیمی- مازندران

سجاد کشی پور- شیمی- شهید بهشتی

حسین شبانی قزانی- ریاضی- کاشان

حلیمه رضایی- زیست‌شناسی- اصفهان، در مقطع کارشناسی ارشد

فریبا دهقانیان- زیست شناسی سلولی مولکولی- اصفهان.

بر اساس این گزارش در گروه فنی و مهندسی اسامی برگزیدگان به ترتیب اسم، رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل به ترتیب ذیل اعلام شد:

در مقطع دکتری سید بابک ابراهیمی- صنایع- علم و صنعت

هدایت عزیزپور- مهندسی شیمی- تهران

سبحان روشنی- مهندسی برق- رازی کرمانشاه

سعید امیر- مهندسی مکانیک- کاشان،سجاد رحیمی بیستونی- مهندسی محیط زیست- تربیت مدرس

مهدی خاشعی- مهندسی صنایع- صنعتی اصفهان

امیر افکار- مهندسی خودرو- علم و صنعت

حنیف کازرونی- مهندسی شیمی- صنعتی امیرکبیر،در مقطع کارشناسی ارشد

پوریا اعتضادی فر- مهندسی برق – بیرجند

علی نیک‌کار- مهندسی عمران- تبریز

حسن جعفری- حمل و نقل دریایی- خرمشهر، در مقطع کارشناسی

محمدشمس‌الدینی- مهندسی برق- آزاد اسلامی

رضا هادی مقوی فرزند جانباز- فناوری اطلاعات- شهید مدنی.

[ چهارشنبه 22 آبان‌ماه سال 1392 ] [ 09:54 ق.ظ ] [ کاره ] [ نظرات (0) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 209400